Nieuws

JS Zomertour 2012

Maandag, 13 augustus 2012. Nieuws

De introductieweken van de universiteiten en hogescholen komen er weer aan en dus ook de zomertour van de Jonge Socialisten in de PvdA!

JS Zomertour 2012

Dit is misschien wel de belangrijkste zomertour van de laatste jaren. Met de verkiezingen voor de deur die moeten voorkomen dat we weer tegen een rechts kabinet aankijken dat een Nederland oplevert met een hogere werkloosheid onder jongeren.

Van 13 augustus tot en met 5 september is de JS door het hele land te vinden. Van Groningen tot Utrecht en van Utrecht tot Maastricht. Wanneer we bij jou in de buurt zijn, vind je hier.

We gaan een keiharde campagne voeren voor beter onderwijs. Tegen de langstudeerboete en voor behoud van de ov-kaart! Om dit over te brengen naar de studenten kunnen we elke vrijwilliger gebruiken. Als jij ons wil helpen of informatie wil hebben, neem dan even contact op met Victor, via mail of 06 388 20 570.



Voorjaarscongres: nog 8 dagen! Lees verder

Voorjaarscongres: nog 8 dagen!

Over 8 dagen is het zover: het Voorjaarscongres in Amsterdam met onder andere Diederik Samsom, Hans Spekman, Lodewijk Asscher, Job Cohen en André Rouvoet!

Kandidaten Landelijk Bestuur, presidium en beroepscommissie Lees verder

Kandidaten Landelijk Bestuur, presidium en beroepscommissie

De kandidaten voor het landelijk bestuur, het presidium en de beroepscommissie zijn bekend!

Eerste Congreskrant Lees verder

Eerste Congreskrant

De Eerste Congreskrant voor het Voorjaarscongres op 1 en 2 juni staat online.

Jonge Socialisten: blij met Politieke Ledenraad, boos op Samsom Lees verder

Jonge Socialisten: blij met Politieke Ledenraad, boos op Samsom

De Jonge Socialisten in de PvdA zijn nog altijd verbijsterd over de manier waarop Diederik Samsom het partijcongres afgelopen zaterdag terzijde schoof. Op 12 mei wordt een politieke ledenraad georganiseerd waarop we als partij besluiten hoe we daarmee omgaan. De Jonge Socialisten zijn daar tevreden over, en vinden het juist dat Diederik Samsom inziet en accepteert dat hij een grens heeft overschreden.

Ook jongeren houden van zekerheid Lees verder

Ook jongeren houden van zekerheid

De reactie van de jongeren van D66, CDA en ChristenUnie op het sociaal akkoord slaat de plank volledig mis, volgens ROOD jong in de SP en de Jonge Socialisten in de PvdA. Jongeren willen geen hyperhervormingen, maar zekerheid.